Hakkımızda

Hikayemiz

Ajan Ajans 2020 yılının Mart ayında Hazır site scriptleri ve kendi yazılımı olan site çözümleri ile sektöre dahil oldu. Yolumuz uzun. Kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. 

İşiniz ne olursa olsun yanınızdayız. Güzellik Salonu’ndan, Oto Araç Kiralama’ya, Kişisel sayfalardan, bloklardan e-ticaret sitelerine kadar tüm projelerinizde yanınızdayız. Pazaryeri mi lazım, c2c yazılımlarına tonlarca para vermeyin, yanınızdayız.

Bizimle yola çıkmaya karar verdiğinizde, önce sizi tanımak isteriz. Ne iş yapacağız, size ne lazım? Vaktimiz var mı? Yoksa son çözüm olarak bize mi geldiniz? Önce bunları görüşmemiz lazım. Bize mail atın yeter. Logonuz, iş fikriniz yada mevcut işiniz, kullanmamızı istediğiniz fotoğraflar ve nasıl bir site istiyorsunuz? Bunları bize belirtmelisiniz. Sitemizde çok sayıda demo var. Ve çok sayıda da çalıştığımız firma mevcut. En iyi yaptığımız işlerin başında açık kaynak yazılımlar geliyor ve bu açık kaynak yazılımlar tüm piyasanın neredeyse %70’ine denk geliyor. Örneğin WordPress, dünyada e-ticaret pazarının %35’ine sahip. Size özel bir yazılım mı gerekli yoksa açık kaynak kodlu hazır siteler ile daha mı iyi yönetim sağlayacaksınız? Bunu belirlemeliyiz. 

Güçlü yazılımımız ile dilerseniz e-ticaret sitesi, dilerseniz rezervasyon sitesi ve dilerseniz de haber siteleri vb., sektöre yönelik hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Demo sitelerimize (kendi yazılımımız ve açık kaynak), mağaza sayfasından ulaşabilir ve select butonu üzerinden göz atabilir, detaylı inceleyebilirsiniz.  
Yanılmadınız, doğru adrestesiniz. Ajanlarımız sizin için en uygun ve en doğru projeleri hazırlayacaklardır. Arkanıza yaslanın ve Ajan Ajans’la çalışmanın tadını çıkarın. 

Misyonumuz

Biz bu başlığı aslında görevimiz olarak adlandırıyoruz. En doğru projeleri, en uygun fiyatlarla, sizlere sunmayı amaçlıyoruz. 

İşimiz

Sizi dinleriz. Projenizi, bizzat kendi projemiz olarak görürüz ve geri bildirimlerimizi çekinmeden yaparız. Öyle bir anda oldu bitti'ye getirmeyiz. Ne konuştuysak ona sahip çıkarız. Öyle manasız fiyat artışları bizde olmaz.

Pazarlama

İster sahada, ister online olarak, güçlü ekibimizle yanınızdayız. Pazarlama ekibiniz yoksa, bu desteği bizden alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle yanınızdayız.

Daha Yüksek Satış

Ajan Ajans'la tanışan firmalardan ilk duyduğumuz, satışlarının daha ilk günlerden arttığıyla ilgili geri bildirimleri oluyor. Teknik olarak tüm her şeyi biz hallettiğimiz için size sadece satışlarınızı ve/veya hizmetlerinizi takip etmek kalıyor.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinizin memnuniyetini önemsiyoruz. Onlar ne kadar mutluysa, siz de o kadar memnun olacaksınız. Bu nedenle tanıştığımız ilk günden, her konuda yanınızda olmaya özen gösteririz. Mutlu müşterilere ulaşmak gayesindeyiz.

Ekibimizle Her Zaman Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda çalışma saatlerimizde her zaman yanınızdayız. Çalışma saatlerimiz dışında ise, Nöbetçi ekip arkadaşımız size destek olacaktır.

Sorularınız mı var?

İletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınıza hızlı dönüş verebileceğimiz bir bilet sistemi kurduk. Durum acilse bize iletişim bölümünde yer alan araçlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başa dön